خوش آمدید به 162 درجه
ارسال سریع به کل ایران
عضو شوید و از تخفیف ها لذت ببرید
فروشگاه پوشاک 162 درجه
بهترین اکسسوری ها
قراردادهای سازمانی با تخفیف ویژه
خوش آمدید به 162 درجه
ارسال سریع به کل ایران
تخفیفات مناسبتی بسیار

درباره ما ۲

خانهدرباره ما ۲

ما کنار شما هستیم

ایجاد چاپ خیره کننده برای سلیقه یا کسب و کار شما

چاپ بدون محدودیت طراحی با هر سایزی که میخواهید روی لباس های شما از یک عدد تا هر تعداد که بخواهید

  • چاپ با بهترین کیفیت با استفاده از آخرین تکنولوژی
  • رنگ ها، اندازه ها و طرح ها را با هم ترکیب و مطابقت دهید
پیراهن های درجه یک

مزون ابری کوتور با مدیریت و طراحی مهرنوش رفیق، دوره دیده طراحی لباس از رلیانس فرانسه، برای برتر بودن مجموعه و نیز برای متفاوت بودن خیره کننده مشتریان خود همیشه تیم متخصص و نیروهای دلسوز را در راستای خواسته های مشتریان، استخدام می کند.

کیفیت فوق العاده

کیفیت یک اتفاق نیست!!! نتیجه یک عمر تجربه، انتخاب خوب و تامین مواد اولیه مناسب است. تجربیات ارزنده مهرنوش رفیق و تیم متخصص خرید ایشان، موجبات کیفیت فوق العاده برای محصولات را فراهم می کند. محصولات ما را با برند های مطرح جهانی مقایسه کنید.

خرید امن و عالی

همیشه بعد از خرید، ممکن است بین انتخاب خود با دیگر گزینه های فروشگاه تردید داشته باشید. اما در فروشگاه ۱۶۲درجه هیچ تردیدی وجود ندارد و می دانیم که ما را به دوستان خود معرفی خواهید کرد. کنار شما هستیم همچون یک فروشگاه بزرگ لوکال که کارشناسان فروش به شما نظر می دهند. ما نیز در کنارتان هستیم.

اندازه و سبک سفارشی

در فروشگاه اینترنتی ۱۶۲درجه هیچ گاه مجبور نیستید چیزی که از پیش تولید شده را خرید کنید و همیشه می توانید با زمان بندی مناسب برای خود و عزیزانتان محصول مورد علاقه را سفارشی سازی کنید و از طریق مزون ابری کوتور سفارشات مناسب ارگونومی بدن خودتان را داشته باشید. تفاوت ما در برتری ما نسبت به رقبا در سفارشی سازی است. با ما همراه باشید.

ارسال به سراسر جهان

مشتریان فروشگاه بین المللی ۱۶۲درجه از کشورهای مختلف در سراسر جهان هستند. ما نیز به پاس این همراهی، برای شما در هر کجای جهان که هستید محصول زیبا، با کیفیت، مقرون به صرفه و متفاوت ارسال می کنیم.

بدون پیش پرداخت

شما می توانید بدون پیش پرداخت برای مجموعه بزرگ خود، سفارش اتود طراحی اولیه لباس فرم اداری و پرسنلی داشته باشید و در صورت پذیرش طرح قرارداد خود را امضاء کنید. ما برای بهترین بودن شما آماده ایم.

خدمات با سرعت بالا

تیم بزرگ ابری کوتور، در تمام شرایط برای شما حتی سفارشات فوری را با ۲۵ درصد افزایش قیمت طی یک روز آماده می کند. سفارشات فوری حتی در تعطیلات رسمی با ۳۵ درصد افزایش قیمت که باز هم قابل رقابت با همکاران ما نیست. پس کنار شما هستیم.

طرح های رایگان لباس

برخی از طرح های لباس های اداری و لباس فرم های ما به رایگان برای شما آماده است. شما می توانید با انتخاب این طرح ها هرچه سریع تر سفارشات گروهی خود را آماده کنید و در کمترین زمان از ابری کوتور تحویل بگیرید.

ایده های خود را در یک روز زنده کنید!

چاپ طرح و آرم پیراهن، لباس فرم و تیشرت برای خودتان، دوستانتان و یا کسب و کار شما. فقط طراحی کن و برای ما ارسال کن

۴۸ هزار
دنبال کننده در سفارشات چاپی
۱ هزار نفر
دانشجوی علاقمند به طراحی لباس
۱ هزار
تیم طراحی لباس در سراسر جهان
۲۶ هزار نفر
علاقمند از اروپا و آمریکا

"ما تی شرت های سفارشی در طیف وسیعی از اندازه ها و طرح های متنوع داریم، بنابراین همه می توانند تفاوت را برای خود و مجموعه کسب و کار خود انتخاب کنند."
ما را با برندهای بزگ جهان مقایسه کنید

بیایید صحبت کنیم

ایده های طراحی خود را برای ما ارسال کنید تا کنار شما آن را به حقیقت برسانیم!!!

    تیم ما

    با تیم فروشگاه ۱۶۲درجه آشنا شوید

    سبد خرید